Jesteś tutaj:
moje konto luxmed
Jesteś tutaj:  Dla Pacjenta » Badania i zabiegi » Laboratorium » Testy na koronawirusa » Testy na Koronawirusa Tomaszów Lubelski
Dostosuj czcionkę: A A A

Testy na koronawirusa

Testy na Koronawirusa Tomaszów Lubelski

Jeśli podejrzewasz, że miałeś kontakt z osobą chorą lub chcesz sprawdzić czy jesteś odporny na zakażenie, to najlepszym sposobem na szybką diagnostykę są testy na koronawirusa.

    Wyniki testów na koronawirusa otrzymasz:
  • Tego samego dnia.

Jaki test na koronawirusa w Tomaszowie Lubelskim?

W Punkcie Pobrań CM Luxmed w Tomaszowie Lubelskim wykonuje się badanie w oparciu o próbkę krwi żylnej na tzw. przeciwciała – testy serologiczne i szybki test przesiewowy. Natomiast w przypadku objawów charakterystycznych dla Covid-19 lub kontaktu/ podejrzenia kontaktu z osobą chorą, wykonuje się badanie na podstawie wymazu z nosogardzieli, czyli genetyczne RT-PCR i test antygenowy SARS-CoV-2.


Testy na wyjazd zagraniczny

Jeśli planujesz wyjazd za granicę, możesz potrzebować samego testu w obcym języku lub testu z obowiązkowym zaświadczeniem, że nie jesteś chory na koronawirusa. Pamiętaj, aby przy rejestrowaniu się na test z dodatkowym zaświadczeniem przygotować dowód osobisty, zostaniesz poproszony o podanie jego numeru. Jeśli kraj do którego jedziesz wymaga samego testu to w naszej placówce również go wykonasz.


Badania genetyczne RT-PCR

  • masz objawy charakterystyczne dla Covid-19
  • miałeś kontakt z osobą chorą

Testy antygenowe SARS-CoV-2

  • jeśli podejrzewasz możliwość zakażania koronawirusem
  • masz skąpe objawy lub wcale

Test na wyjazd zagraniczny - RT-PCR lub antygenowy

  • z dodatkowym zaświadczeniem lekarskim
  • bez zaświadczenia

Przeciwciała anty SARS-CoV-2 – badania serologiczne IgM / IgG

Przeciwciała – pakiet przesiewowy


Gdzie wykonasz test na koronawirusa w Tomaszowie Lubelskim?

  • Testy na przeciwciała – serologiczne i szybki test przesiewowy oraz testy genetyczny RT-PCR i antygenowy SARS-CoV-2 również do wyjazdu zagranicznego - na potwierdzenie czy wykluczenia trwającego zakażenia koronawirusem wykonasz w Tomaszowie Lubelskim w Punkcie Pobrań Luxmed, ul. Zamojska 13 - sprawdź jak dojechać